HAKKIMIZDA

İnşaat sektöründe En Nitelikli Rehberiniz olabilmek amacıyla yola çıkan CSN (csnturkiye.com) 2017 yılında, Türk inşaat sektöründe öncü olan yapım ve danışmanlık firmalarının, öncelikle Türkiye’de Kamu Kurumları ile imzaladıkları büyük ölçekli sözleşmelerini dikkate alarak listelediği bir web sitesi olarak kurulmuştur.

2020 yılında inşaat sektöründeki araştırmalarını daha geniş bir perspektife taşımayı hedefleyen websitemiz yoluna CSN (Construction Sector News) adı ile devam etme kararı almıştır.

Türk inşaat şirketleri arasındaki rekabeti sayısal ortama taşıyarak en rekabetçi firmaları sıralamak, bu firmalar ve deneyimleri hakkında özet bilgiler sunarak tanıtımlarına ve rekabete katkı sağlamak hedefiyle kullanıcılarına çeşitli hizmetler sunan sitemiz, yine kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda değişim ve gelişim halindedir.

Gündemi ve günceli yakından takip ederek inşaat sektörünün paydaşı olan tüm kişi ve firmaların (yükleniciler, danışmanlar, alt yükleniciler, tedarikçiler vb.) ihtiyaçları dahilinde doğru zamanda doğru taraf ile iletişim kurmasına yardımcı olmak ve sunduğumuz hizmetlerle kullanıcılarını rakiplerine karşı bir adım önde tutmak için çalışmaktayız.

Tüm bunları yaparken kullanıcılarımıza sunduğumuz hızlı, sade, anlaşılır ve doygun içerikler ile zaman kaybını ve bilgi kirliliğini önlemek, hedeflerinize daha kısa sürede ulaşmanıza katkı sağlamak için özen gösteriyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Haberler:

Yurt içinde ve yurt dışında inşaat sektörü ile ilgili Türk firmalarının tüm güncel haberlerini takip edebilirsiniz. Projeler hakkında haberleri, ilk aşamasından itibaren ilgilenen firmaları, tekliflerini, rakiplerini, sözleşmelerini, inşaat işlerinin başlangıcını ve iş sonunu takip ederek gündemden, rakiplerinizden, müşterilerinizden ya da potansiyel işvereninizden haberdar olabilirsiniz. Daha fazlasına ihtiyaç duyarsanız danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sıralama Listeleri:

İnşaat sektörünün yapım ve danışmanlık alanında en rekabetçi firmalarını listelerimizde bulabilirsiniz. Sıralama kriterlerimiz doğrultusunda oluşturulan listeler ile firmaların yıllara göre aldığı iş adeti ve toplam değeri takip edebilir, kurumlara göre süzebilir ve geçtiğimiz yıllarla kıyaslayabilirsiniz. Listelerimizi isterseniz bilgi, isterseniz tanıtım amaçlı kullanabilirsiniz. Türkiye’de Kamu Kurumları ile imzaladığınız sözleşmeler dışında, yurt dışında ya da özel sektör ile imzaladığınız sözleşmelerin de listemizde yer alması için bizimle irtibata geçebilirsiniz.  

İhale Sonuçları

Türkiye’de Kamu Kurumları tarafından gerçekleştirilen Yapım ve Danışmanlık ihalelerinin sonuçlarını haber ve tablolar halinde sunuyoruz. Geçmişe yönelik bilgilere de ulaşabileceğiniz arşivimiz sayesinde ihtiyacınız olan bilgilere kısa sürede ulaşabilir, dilediğiniz gibi süzerek arama kriterlerinizi daraltabilir ve daha sade sonuçlara ulaşabilirsiniz. Yurt dışında firmalarımızın ilgisi dahilinde olan ihalelerin durumları ile ilgili güncel bilgilere de listelerimizden ulaşabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı diğer tüm ihale sonuçları için de haberlerimizi takip edebilirsiniz.

Şirket Bilgileri

Sektördeki şirketler hakkında ihtiyacınız olabilecek tüm bilgileri tek bir yerde sunuyoruz. Hem firmaların kamuya açık ticari ve finansal bilgilerine, hem de deneyimleri, imzaladığı sözleşmeler, haklarında yaptığımız haberler gibi güncel durumlarına ilişkin bilgilerine şirket sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Danışmanlık

İhtiyaçlarınıza göre şekillendirilebilecek raporlama ve danışmanlık desteği hizmetleri ile işinize değer katıyoruz. Web sitesinde gördüğünüz bilgilerden daha fazlasına ulaşmak, iş geliştirme faaliyetlerinizde kullanmak, firma, ülke, sektör özelinde rakip ya da işverenlerinizi analiz etmek, size uygun projeleri takip etmek ve detaylarına ulaşmak için çözüm ortağınız oluyoruz. 

Reklam

Web sitemizde yer alan reklam alanlarında tanıtımınızı yaparak doğru kişilere ulaşmanız konusunda yardımcı oluyoruz.

SIRALAMA KRİTERLERİMİZ

  • CSN TOP 300 (Yapım) listesi Kamu Kurumları ile son 5 yılda imzalanmış 100 milyon TL üstü yapım sözleşmeleri esas alınarak düzenlenmektedir.
  • CSN TOP 100 (Danışmanlık) listesi Kamu Kurumları ile son 3 yılda imzalanmış danışmanlık sözleşmeleri esas alınarak düzenlenmektedir.
  • İçinde bulunduğumuz yılın CSN TOP 300 (Yapım) ve CSN TOP 100 (Danışmanlık) listeleri, bu yıl dahil son 5 yılda imzalanan sözleşmeler ile oluşturulur. İmzalanan her yeni sözleşme ile güncellendiğinden dolayı dinamik bir listedir. 
  • Geçtiğimiz yılların listeleri ise takip eden yılın 31 Ocak günü sabitlenir ve sonrasında gerçekleşecek yeni açıklanan sözleşme, tasfiye, devir gibi işlemlerden etkilenmez.
  • Ortak girişimlerde sözleşme bedeli ortaklık oranına bölünmeden hesaplanır.

CSN'den son haberleri alabileceğiniz email grubuna katıl.

Bizimle paylaşın

Firmanız, sektörünüz veya başarılarınız ile ilgili haberleri info@csnturkiye.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

© Copyright 2020 – MONA GRUP | Tüm hakları saklıdır

Hoşgeldiniz