Site Kullanım Şartları

SİTE KULLANIM ŞARTLARI 

Sayın ziyaretçi,  internet sayfasının kullanım şartları aşağıdaki gibidir: 

Bundan böyle www.csnturkiye.com internet sayfası “SİTE”, sahibi de kısaca “CSN” olarak anılacaktır. 

Aşağıda sunulan söz konusu şartları ve içinde yer alan referans metinleri okumamış olmanızdan doğabilecek her türlü anlaşmazlık, maddi ve manevi zarara ilişkin konularda CSN’nin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

SİTE’de yayımlanan her türlü içeriğin; haber, bilgi, resim, analiz, derleme, inceleme, yorum, soru, cevap vb. (Bundan sonra hepsi birlikte “İÇERİK” olarak anılacaktır.) kullanım, yayım, çoğaltma gibi her türlü hakkı CSN’ye aittir. Bu haklar çerçevesinde SİTE, İÇERİK’i kullanıcılarına online olarak sunmuş olup, her türlü kopya, çoğaltma, indirme vb. işlemler izne tabidir.

SİTE’de yer alan ve diğer genel kaynaklardan elde edilerek derlenmiş İÇERİK’lerin, doğrulukları ve eksiksiz oldukları hiçbir şekilde garanti edilmemektedir. Sunulan İÇERİK bilgi amaçlı olup, bu içeriklere dayanarak kullanıcıların alabilecekleri kararlar kendi inisiyatiflerindedir.

SİTE’de yer alan İÇERİK’lerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi zararlarda CSN’nin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir. Ayrıca yayınlanan İÇERİK’in kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yola açabileceği zararlardan dolayı da CSN hiçbir şekilde sorumlu değildir.

SİTE’de yayımlanan haberlerin, bilgilerin, analizlerin içeriklerin; doğruluğu, güvenilirliği ve tamlığı konusunda tüm titiz çalışmalara rağmen, olabilecek hata, kusur veya eksikliklerden CSN hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez. Sitedeki bilgilerin kullanılmasından veya olası teknik hatalardan kaynaklı olarak ortaya çıkan zararlardan CSN sorumlu tutulamaz.

SİTE belirli bir bedel ödenerek ya da bedelsiz olarak kullanılabilir. Her iki şekilde de siteye erişim sağlayan gerçek ve tüzel kişiler site kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırlar. 

CSN, SİTE dahilinde sunduğu İÇERİK ve hizmetlerin kapsamından ve ücrete tabi olacak kısmının belirlenmesinde serbesttir. 

SİTE, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Bedel ödenerek SİTE kullanıcısı olunduğunda Mesafeli Satış ve Üyelik Sözleşmesi hizmet kapsamı için referans dokümanlar olarak kullanılacaktır. Bedel ödenerek ya da bedelsiz olarak erişim sağlayan kullanıcılar ayrımı olmaksızın SİTE’de yer alan bilgileri, kaynak gösterilmek suretiyle ve CSN’nin izni dahilinde yayımlayabilir; ancak, sitede yer alan bilgiler ticari amaçlarla kesinlikle kullanılamaz. 

SİTE’de yer alan herşey önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir veya kullanım dışı bırakabilir. 

SİTE’nin sunduğu hizmetlerden yararlananlar ve siteyi kullananlar, yalnızca hukuka uygun amaçlarla işlem yapabilirler. Kullanıcıların site dahilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki her türlü sorumluluğu kendilerine aittir. Kullanıcılar, www.csnturkiye.com internet sayfasının haklarına tecavüz mahiyetinde iş veya eylemde bulunmayacağını, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcılar, site dahilinde bulunan resimleri, metinleri, görsel ve işitsel unsurları, video kliplerini, dosyaları, veri tabanlarını ve SİTE’de buna benzer bulunan diğer unsurları çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla www.csnturkiye.com ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabet etmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. 

CSN, SİTE kullanıcıları tarafından iletilen her türlü bilgiliyi “Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması” çerçevesinde, kullanabilir. Bu bilgileri işleyebilir, bir veri tabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. 

Söz konusu SİTE’nin kullanım koşullarının uygulanmasından, yorumlanmasından ve SİTE dahilindeki uygulamalardan kaynaklı ihtilafların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 

SİTE’ye erişim sağlayan gerçek ve tüzel kişiler site kullanım şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

CSN'den son haberleri alabileceğiniz email grubuna katıl.

Bizimle paylaşın

Firmanız, sektörünüz veya başarılarınız ile ilgili haberleri info@csnturkiye.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

© Copyright 2020 – MONA GRUP | Tüm hakları saklıdır

Hoşgeldiniz